Doğanın kendi evrimi içinde, bir sonraki dahi aynı şekilde mevcut olabilen enerji kaynakları biliyoruz ki; artık hayatımızın en vazgeçilmez gerçekleri…

Değerli enerji sektörü paydaşları;

Domino Fuarcılık olarak, 21 yıldır enerji sektöründe devam ettiğimiz çalışmalarımıza, en önemli etkinliğimiz olan ve bu sene itibarıyla İstanbul’da yapmaya başladığımız “EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarımızı”, Gaziantep ilimizde gerçekleştireceğiz.

Bu yıl Gaziantep’te ilkini gerçekleştireceğimiz “EIF DÜNYA ENERJİ KONGRESİ VE FUARI” ile gücüne güç katacak ve tüm imkânlarıyla ülkemizin her bölgesinde tecrübe, bilgi ve birikimlerini ülkemiz sanayicileri ile paylaşmaya devam edeceğiz.

EIF Gaziantep Fuarı’mız” için başladığımız duyuru ve tanıtım çalışmalarını sizlerle paylaşmadan önce tüm taraflar için gerekecek ön hazırlıklarımızı gerçekleştirdik ve bu kapsamda bölgenin tüm dinamikleri ile ön görüşme ve toplantılarımızı tamamladık.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi uhdesinde bulunan tüm yetkili kadroların, üst düzey yetkililerin, yönetim kurullarının ve başkanlarının eşsiz ve çok kıymetli destekleri ile 26 – 28 NİSAN 2023 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde olacağız.

Aynı zamanda şunu da çok iyi biliyoruz ki; tüm sanayi bölgelerinde bulunan fabrika sahiplerinin, tarım işletmecilerinin, ilgili tüm sanayi kuruluşlarında görev yapan satın alım yetkililerinin fuarımıza mutlak surette ziyaretçi olarak iştirak edecek olmaları ise etkinliğimize son derece önemli bir katma değer sağlayacaktır. 

Bunların yanı sıra; 

Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır ve bölgemizin diğer önemli şehirleri de Sanayi ve Ticaret Odalarının ve Organize Sanayi Bölgelerinin destekleri ile bölgelerinde bulunan fabrika sahipleri, yöneticileri, satın alım birimleri ve yine bu bölgelerde yer alan tarım üreticileri aynı şekilde önemli kadroları ve işletme sahipleri ile Fuarımıza katılıyor olacaklar.

EIF Yürütme Kurulu olarak üzerinde hassasiyetle çalıştığımız bu projemizin, siz değerli sektör temsilcileri tarafından desteklenerek önemli başarılara imza atacağına dair sonsuz bir inanca sahibiz. Sizleri de aramızda görerek, hep birlikte bölgenin ve dolayısı ile ülkemizin kalkınmasına önemli katkılar sağlamaya devam etmek istiyoruz. 

Saygılarımla…