EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı Dünya’da ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platformdur. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek olan EIF 2022’nin amacı; çeşitli enerji kaynaklarının ve piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır.

EIF 2021’de 247 yerli ve 58 yabancı firması ile 14.000 den fazla sektörel delege ile oldukça verimli bir fuar geçirirken, gerek sektörün yerli yabancı yatırımcılarından ve gerekse katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşler bizim için memnuniyet verici. Kongre ayağında ise, 34 oturum ve yerli yabancı 160 konuşmacı ile yine sektördeki gelişmeleri yerinde, doğru muhatapları ile birlikte Kamu ve Özel Sektör olarak değerlendirdik. Sektöre verdiğimiz destekleri her geçen sene üzerine yeni tecrübelerimizi de ekleyerek artırmayı hedefliyoruz.

EIF Ailesi olarak, bunca tecrübe ve bilgi birikimi ile 2022 yılında daha fazla yerli ve yabancı yatırımcıyı, sektör liderlerini, kamu ve sivil toplum kuruluşlarını sizlerle bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Dünya üzerinde birçok ülkeden sektör aktörleri ve yatırımcılarının katılımı ile 12-14 Ekim 2022 tarihleri aralığında İstanbul’da dünyanın en prestijli enerji etkinliklerinden birini gerçekleştireceğiz.

Enerji dünyasının ”Buluşma Noktası” olan EIF2022’de sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Murat Dilek
Domino Fuarcılık A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

fuara davet